Elektronik Malzeme Satışı

Elektronik Malzeme Satışı

Kullandığınız cihazlar arızalandığında yani parçanın temin edilmesi aşamasında birçok sorunla karşılaşmanız olasıdır. Teslim edilecek parçanın teslimatı uzun sürebilir, aldığınız parça cihazınızla uyumsuz çıkabilir, ücretlendirmesi çok yüksek tutarlarda olabilir, veya aldığınız parça kalitesiz olup tekrar arıza çıkmasına sebebiyet verebilir. İşte bu noktada “hızlı çözüm, uygun fiyat” ilkemizle hem zamandan, hem de paradan tasarruf etmenizi sağlamak için yanınızdayız. 

Elksan Elektronik olarak hizmetlerimiz Ankara ile sınırlı değildir. Şehir dışındaki müşterilerimize de destek veriyoruz. Elektronik bir malzemeye ihtiyacınız varsa irtibat numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. 

toptan elektronik malzeme satışı

Üretim, Teknik servis, Ar-Ge Laboratuvarlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm elektronik malzemeleri, adet sınırlaması olmadan firmamızdan temin edebilirsiniz.  İhtiyacınız olan elektronik malzemeleri, en uygun fiyatlara sizler için tedarik ediyoruz. İstediğiniz adetleri ve parça kodunu vermeniz yeterlidir. 

Garantili Malzeme

Müşterilerimizin sorun yaşamaması için, Elksan Elektronik olarak kaliteli ve garantili malzeme tedarik ediyoruz. Kargo ile gönderdiğimiz ürünlerin paketlemesine hassasiyet gösteriyor, kargo şirketlerinin insafına bırakmıyoruz. Makinelerinizin ya da üretimlerinizin elektronik malzemeler yüzünden aksamaması için bizlerden destek alabilirsiniz.