Elektronik Kart / Cihaz Onarımı

Elektronik Kart Nedir?

İlk olarak sürtünme kuvveti ile keşfedilen elektrik, zaman içerisinde keşfedilip gelişerek elektroniği oluşturmuştur. Bir fizik dalı olan elektronik, elektronların davranışı, etkileri, kontrolü ve elektronik cihazlar ile ilgilenmektedir. Elektronik kart ise, baskılı devre kart üstünde montajı yapılacak komponentlerin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan parçadır. Elektronik kartların çeşitli elektronik ekipman ve ürünlerde kullanım alanı bulunmaktadır.  Bu kartlar, tıbbi hizmetlerden güvenlik sistemlerine kadar herkesin hayatında büyük yere sahiptir.

Elektronik Kart Tamiri

Şirketler, elektronik kartları bozulduğu zaman maalesef büyük zorluklarla karşılaşır. Ne yazık ki, elektronik kartlar üretim sürecinde veya sonrasında çeşitli sebeplerden zarar görebilir. Çoğu durumda, işletmeler hasarlı kartları atar ya da değiştirir. Ancak bu durumda da hem kaynağın sağlanması güçleşebilir hem de teslimat süreleri uzun olabilir. Bazen de söz konusu parçanın üretimi durdurulmuştur ve tüm sistemi değiştirmeniz gerekir. Fakat bu çözüm, aynı zamanda ara sıra meydana gelen kaçınılmaz kazalarla başa çıkmanın maliyetli bir yöntemidir.

Alternatif olarak, elektronik kart tamir şirketleri, hasarlı ve kusurlu kartların onarımını yaparak tekrar çalışan ürünlere dönüştürür. Bu stratejiye uyum sağladığınızda şirketinizin atıklarını azaltarak doğanın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bozulan elektronik kartlarınızı atmak yerine tamir ettirmek mali açıdan da çok daha iyi bir çözüm olacaktır.

Bozulmuş elektronik kartlarınızın tamiri için destek arıyorsanız Elksan Elektronik olarak profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Marka model ayrımı yapmadan, tüm elektronik kartlara tamir ve bakım hizmeti veriyoruz.  Profesyonel ve deneyimli kadromuz ile Ankara’daki en iyi elektronik kart tamiri hizmeti veren şirketler arasında yer almaktayız.

Elektronik Kartlar Neden Bozulur?

Elektronik kartların bozulması çeşitli sebeplere dayanabilir. Bir elektronik kartın aşağıda sıralamış olduğumuz çeşitli nedenlerle onarılması veya yeniden işlenmesi gerekebilir:

Tamirini Yaptığımız Cihazlar

Makine ve cihazlarda bulunan tüm elektronik kartların onarımı, tecrübe ve bilgimiz ile hem uygun fiyata, hem de çok daha hızlı sürelerde yapıyoruz. Ayrıca, arıza tespit işlemi ücretsiz olup, müşteri onayından sonra tamir işlemi başlamaktadır. Yapılamaz denilen yada yüksek fiyatlar çıktığı için yaptıramadığınız arızalar için zamandan ve paradan kazanç sağlamak istiyorsanız, firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda sıralamış olduğumuz konularda da yardıma ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.