Elektronik Kart Tasarımı ve İmalatı

Elektronik Kart Tasarımı ve imalatı

Elksan Elektronik olarak profesyonel tasarımımız, üretimimiz, sipariş karşılama ve satış sonrası çözümlerimiz ile müşterilerimize ülke çapında hizmet sunmaktayız. 

Müşterilerimizin talebine göre her türlü elektronik kart imalatını tasarlayabiliyor, istediğiniz tasarıma göre değişiklik yapabiliyoruz. Kartın üzerindeki malzemeler yüzey montaj (smd), dıp veya farklı kılıflarda olsa da imalatını başarı ile yapmaktayız. Kartın üzerinde kullanılacak elektronik malzemeleri ise isterse müşterimiz temin ediyor, ya da uygun fiyatlara biz temin ediyoruz.

Elektronik Kart Nasıl Tasarlanıyor?

Bir elektronik kartın tasarım süreci çeşitli adımlardan oluşur. Elektronik kart imalatı ve tasarımında en önemli hedefimiz, maksimum hassasiyet ile mükemmelliği sağlamaktır. Elektronik kartınızın üretimine başlamadan önce ihtiyacınız olan kartın algoritmasını detaylı bir şekilde planlıyoruz.  Bu şekilde minimum malzemeyle maksimum kaliteyi sağlayabileceğimiz tasarımlarımızla maliyeti indirmiş oluyoruz. Ardından tasarımını / imalatını yaptığımız elektronik kartları gerçek koşullar altında test edip kalite kontrolü gerçekleştiriyoruz. Böylece kullanım sırasında üretim kaynaklı çıkabilecek arızaların önüne geçmiş olunuyor.

Memnuniyetinizi tam olarak sağlayabilmek için sizlerle koordinasyon içinde çalışıyoruz. Elektronik kart tasarımı ve imalatı ile alakalı desteğe ihtiyacınız varsa Elksan Elektronik olarak hizmetinizdeyiz. Elektronik kart tasarımı ve imalatına ilişkin görüş, soru, sorunlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.